Wellcome to my blog


Napište pls COMENTE THX
bow-pinkheart ~ Design By HostiLe Black Rose ~:piiinkie:~ Design by HostLe Black Rose~ bow-pinkheart

April 2011

So I put my hands up, there play my song! Diplom za SONB pro vypadlíky :*

28. april 2011 at 13:25 | HostiLe Black Rose |  Competitions
Omlouvám se, že zam nejsou jména, ale nevypadalo by to hezky :) Doufám, že si to všichni dáte na blog :)

Start! 2 round SONB

28. april 2011 at 8:34 | HostiLe Black Rose |  Competitions
Kdo postoupí?
A kdo vypadl?
Komu dáte víc jak 5 hlasů?
Tady jsou!
Vypadávají tito:
loverka
Cr&zyGirl
KráTerka
DenyyseQ
lifeladies
monika
Vilmuš ♥♥
citronak
Little GAGA
*Teria
DomDom
Všichni sou to lidé, co mají 1 nebo 0 hlasů! Pstoupilo by jen pár lidí, kdyby mel mít postupující 5 hlasů!!!
Ceny si můžete vyzvednou na tomto blogu zítra!!
Děkuji za účast :)
A nyní ti, co postoupily!
Číslo vám zůstalo, nechcce se mi to přepisovat :)
2. Aki Mitsuko → Blog
Blog má o: Červenec 2010
Má ho: o nejlepším anime/manze pod sluncem ^^ - Naruto a Naruto Shippuuden

Hodnocení pro mě :)))))

27. april 2011 at 17:48 | HostiLe Black Rose |  Borec jménem Blog
Takže tohle je hodnocení od JoJo Moc jí děkuju, že to pro mě udělala takto na rychlo..Má moc hezký blog, tak se tam koukněte!
Byla sem poprosena jednou fajn holkou na netu o hodnocení blogu tak tady je ;)

HostiLe Black Rose- http://nicolka23.blog.cz/

Dess: Dess se mi líbí,je takový originální,zdá se mi,ale mohli by být nějaké lepší okraje takže 8/10
Menu: Přehledné,ale nějak ti nefungují rubriky ;) 4/10
Originalita: Obsah článků je dobrý,zajímavý,ze života..Na tom je originality víc než dost :) 10/10
Návštěvnost: Návštěvnost máš dobrou,zajímalo by mě,jak dlouho blog máš :P 10/10
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 32/40 To je dost dobré ;)

My interesting dream about the house is covered with black roses in our pantry with screaming in the basement

27. april 2011 at 15:52 | HostiLe Black Rose |  I like it! ♥
Muj zajímavý sen o domu porostlém černými růžemi v naší spižírně s vřískotem ve sklepě..Toje titulek..Myslíš si, že sem zase psala, co mě napadne? Nemysli! Myslet znamená totiž hovno vědět! Takovejhle sen se mi vážně zdál..A byl to můj nejzajímavější sen :) Proto jsem si podle něj udělala i přezdívku :) Tady je..
Byla jse s mojí mámou, pradědou, Kamoškou a její mámou někde..nevím kde top bylo..byla tomalá louka, trošku se svažující nahoru a nahoře byl les..a aji po boku..po pravém boku, ale jen tak od poloviny..Dole je obrázek..A stál tam dum..byla takovej modrej, rozpadle,neobydlenej..a porostlej černýma růžema!Když sme se k němu šly podívat..koukly sme se dovnitr a byla tam ženská, za takovým starým barem ta na něm byly taková lízatka a takový věci..Ale jako uplně nový :)..prám sejí: So je to za dům? co se tu děje|? a ona mi odpověděla:
↓↓↓ Click CČ ↓↓↓

Im in Paris! I love you! Whoa?! No! i send a later to my teachers!Oh yeah! Love you my Friends, sorry! I am in paris!!!REALLY?!

27. april 2011 at 14:52 | XOXO |  Keci, keci
Ahoj...Cáklej nadpis, co? Sem psala co mě napdne :)Ted, když si to čteš, tak od středy do čtvrtka sedím v autobuse..zbytek si užívám :) Až budu v tom autobude, myslete na mě :) já totož budu myslet nato, jestli se tento článek zveřejnil :) Sbéčka prosím, omluvte mě s kjontrol, oblíhání, učastí v soutěžích a tak! Jestli sem u někoho v soutěži, prosím, nevyřazajte, mě! Já jak se vrátím, seženu si hlasy na postup (doufám) Vyhodnocení sonb tu bude zítra (ve čtvrtek) Zatím ahoj.. :)Black rose.. :) I have an idea .. I change the nickname :)

26. april 2011 at 15:04 | XOXO |  Borec jménem Blog
Wow! Napadlo mě , změnit si přezdívku..XoXo :) Pomalu nevim , co to má jako bejt, dala sem si to, před 2 lety abych zaujmula..tuhle ale ne! Bude to


HostiLe Black Rose

V překladu to znamená:

Nepřátelská Černá růže

Why? Proto.. ´
Hostile = nepřátelská, je slovo, které na mě všichni používají..
Black rose = V mým nejklásnějším snu,( snu o..víte co, když tu nebudu, přednastavím to, aby ste měly důvod se vrátit..Je to totiž hrozně zajímavý, a ne! není to žídnej románek..docela..zvláštní) se vyskytovaly černý, trošku namodralý, ale hodně tmavý růže...
Tímto žádám AFFS aby si mě z XoXo změnily na HostiLe Black Rose !!!!!


Mandarine :) It'a a London It's a Paris Austria and Rome...the sexy boys in every city..

26. april 2011 at 14:31 | XOXO |  Keci, keci
Muacháchá!!! Dneska ráno, jsem dělala příjimačky na Gympl, nevím, asi se nedostanu, ale co, no? nevadí :) Co to melu? Vadí..Ale zítra ráno, du dělat ještě na jednu školu, tak bych se třeba mohla dostat :) Tak mi držte palce:)O 7:30 mám sraz s kámošem před tou školou xD Jinak dneska trapas jak hrom! Jak tak sedím, mám sukni (to já moc často nemám, moc je nenosím) Tak se zvednu a protože je dvojvrstvá, tak se mi ta horní vrstva zaháhla za silonky,zafoukal vítr, zvedla se i ta druhá, já se lekla, spadla a ty silonky se mě rozjely :))))Kde? mezi nohama :)a jak sem spadla, tak se ta vyhrnutá sukně dostala ještě výš a byla vidět ta díra mezi nohama, a moje kalhotky se srdíčkama :ooo ...Ale tak doufám, že jestli se dostanu, nebude jeden s tech lidí muj budoucí spolužák :) Jinak zítra, v 7 hodin (večer) nasednu do autobusu, kde budu 20 hodin, a vystoupím v Paříži! Tak o tom bude další článek, kterej přednastavím...bude tu přednastavených asi 7 článku :))Jinak : SONB bych ráda vyhodnotila, ale prostě aby postoupilo 5 lidí z 20? Já to vyhodnotím, a vypadnou všichni co mají 1 nebo 0 hlasů...Vyhodnocení bude taky přednastavené :) Zatím ahoj, určite dnes ještě něco přidám :)I need you now...Please lidi!

25. april 2011 at 8:41 | XOXO |  Borec jménem Blog
Potřebuju, aby jste pro mě hlasovaly tady : http://k-i-w-i.blog.cz/1104/sonblog-1-kolo a jak jinak, než pro XoXo !!!
Po znovustartu blogu je to první soutěž, tak at se umístím, ne? Ráda vám to všem oplatím, tak napište komenty kolikátej to byl hkas a co mám udělat a já vám hlásnu, udělám diplome, komentuju nebo tak..Jinak už sou tu ty velikonoce!! sakra...no psát budu později, no :)


Start! 1 Roun SONB!

24. april 2011 at 21:08 | XOXO |  Competitions
Kdo postoupí?
Komu dáte víc jak 5 hlasů?
Tady jsou!
1.DomDom → Blog
Blog má o: o všem možným
Má ho: 2 roky

My heard stop, whed he look at me! 1 kolo SONB

24. april 2011 at 19:19 | XOXO |  Competitions
No tak je to spíš takový info předem..Kdo si to nepřečte, má smůlu :) Přihlášený ještě oběhnu a napíšu jim :) Mám tu takový info a pravidla...

 1. Ten, kdo pro tebe bude hlasovat, tu zároven nechá koment pro koho hlasoval
 2. V prvním kole vypadnou všichni, co budou mít méně jak 5 hlasů
 3. Ti dva, co se přihlásily jako první , dostanou v každým kole hlas odemě, když vypadnou, pak zase další co sou nařadě (když by vypadl 1 hlasy dostane 2 s 3, chápete?)
 4. Před každým kolem, budu psát takovejhle uvodník...
 5. Když by tu byl vážný zájem se ještě přihlásit, de to! Napíšeš, že se chceš přihlásit, vyplníš přihlášku a já udělám anketu, kde budeš muset dostat 5 hlasu, aby si mohl na soutěž navázat..
 6. Ten kdo bude mít v kole nejvíc hlasů, dostane Diplomek.
 7. Kdo nejmín z tech co postupujou (5-6-7-8-9....) Dostane jako cenu utěchy takovej ''diplomek''
 8. No tak víc mě nenapadá...Ještě dneska sepášu soutěžící a udělám anketu :)

SONB

24. april 2011 at 14:32 | XOXO |  Competitions
No tak jo...udělám ji...přinejhorším se přihlásí 5 lidí (=minimum) a budou jen 3 kola :) Takže Chceš se přihlásit do SONB? (PRO NECHÁPAVCE sonb=SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ BLOG) ale musíš vyplnit toto:

 1. Přezdívka
 2. Blog
 3. Jak ho máíš dlouho?
 4. Desig sis dělala sama?
 5. A je o čem?
 6. Co by si chtěla jako výhru?

Super! Přihlášených je už dost (nechc těla sem to psat do novýho článku aby ste tu prihlasku měli kako nejnovější :)) trakže jestli se vás přihlásí20, dostane cenu každej a ceny jsou: klikačky, diplomy, reklamy, designy a tak :)))

Tak, doufám že se přihlásí víc než 5 :) Už se na vás moc těšíím :) Ps: První 2 co se přihlásí, dostanou v každém kole můj hlas, pokud vypadnou, dostávat je bude třeba 1 a3, nebo 2 a 3..a tak...no vysvětlím potom :)

Easter! Yeah! Whoa!

24. april 2011 at 14:25 | XOXO |  Keci, keci
Yeah! :( OH no! Zejtra už sou Velikonoce? Doufám že se nevyplní přání naší třídní, která mi řekla, že za to jak su na všechny zlá, pomlouvám je, nadávám jim, smeju se jim, utahuju si s nich, nadávám na ně a všechno na ně svádím dostanu nařezáno jak nikdy :o No sakra...Furt tu vokolo mě lítá nějaká potvora s žihadlem! Asi včelovosa xD No nic..už nevím co psát, napadlo mě udělat son..( Blog, písnička, desifn a tak), ale nevím, jesatrli by se někdo přihlásil...napište do comentu jakou son..a jestli by ste se přihlásili :) já sem asi pro sonb :)

Who says?

24. april 2011 at 8:36 | XOXO |  Keci, keci
Ahoj...včera sem měla v plánu sem napsat, že jedu s kamoškou do tesca, ale článek byl už napsanerj, a ona to odřekla ! (grrrrrrrrrrrrrrrrr)Tak sem ho zrušila..jela sem sama a koupila si Kšiltovku (kvůli té sem tam jela) tmavě modrou reebok! A mamce sem koupila knížku OKAMŽIK PROZŘENÍ..No nic, ted za chcvíli pujdui nakupovat, a potom tu budu jen provás :)))

Meybe, Baby .. ♥ Konečně něco new o Cole A Dylan Sprouse

22. april 2011 at 17:31 | XOXO |  Dylan Sprouse

Jen tak sem koukala po netu, jestli o nich není nic novýho..sice to uplně novinka není, ale je tu konečně jinej pohled ja Dylanův novej (letní)sestřih ♥ :) Já mám sice víc ráda Coleho (nemám ponětí jak se to skloňuje) ale dylanovy to tu strašně sluší, vypadá oproti Coleovy(řííkám, nevím jak se to skloňuje) hrozně dospěle (a to to sou dvojčata, nečekaně) ..prostě mu to neskutečně sluší, lepší než ty vlasy, co měl předtím :_) Mno posuďte sami :)

PS: A jak mužně se tváří :****

↓↓↓ Click CČ ↓↓↓

Dej si pauzu! Dej si kit kat!

22. april 2011 at 9:59 | XOXO |  Keci, keci
Z nadpisi ze se toho asi hodně dozvěděli :) Ne..Je tam jen proto, že mě jinej nenapadl a tohle ted čtu na papírku od kit kat santy :) Byla sem nakupovat a hádejte co sem dostala v obchodě! Mamka se zná s prodavačkama.. DOBRONOŽKU!! Jméno, jak ji pomenuju ještě nevím..Tak jestli máte nápad, tak napište :) Budu moooc ráda :)

(Dráček, ta horní)
↓Mám tuto↓

Ewery rose...New design..!

21. april 2011 at 20:43 | XOXO |  Borec jménem Blog
Už sem udělala design...Tentokrát s Cole Sprouse, s jadenem udělám později :)... tady je hodnocení a info podle mě: A napište, jak se vám líbí!!!http://emo-hannah.blog.cz/


Doba výroby:
Asi 2 hodiny
Barvy:
Lososovo modrá
Kde?
V PF Studio
Názor:
Snad nej co sem co sem měla!!


Nezaručuju že bude hned fakat, nemam už moc času!!

Never say never ♥♥♥♥ Karate kid Jaden Smith

21. april 2011 at 15:16 | XOXO |  Jaden Smith
Někde sem našla tyto dvě animace a sou super krásný..jinak myslím že změním design, zase na Jadena, nebo Coleho ♥

Fuckin perfect :* ♥ Designy

21. april 2011 at 14:45 | XOXO
Tak sem oběhla Affs, ale promiňte, nedala sem komentáře, protože bud už sem vám ten článek komentovala, nebo takk a novej tam nemáte :) Chtěla sem se zeptat,nebo spíš oznámit, že budu dělat designy na přání :)Ale POZOR!! dělám jen tyto témata:

↓↓↓Click CČ↓↓↓

I'm sorry :(

21. april 2011 at 14:28 | XOXO |  Keci, keci
Cs lidi !
Chci se omluvit, že sem se sem dlouho nedostala..Prvně sem spala u kamošky, pak ona u nás, potom všera sem byla na oslavě kamoščiných narozenin :))) Dala sem se dočtení (teda dám) a přečtu Knížku stmívání, kterou mám doma, ale ještě sem ju nepřečetla :)(mam ji doma asi rok :)♥ )Včera sem se učastnila jedné soutrěže, kde sem od publika (celej 7 ročník) dostala nejvíce hlasu, ale vlastně sem se učastnit neměla.. :) ♥ Přišla sem po obědě se kouknou co se tam děje a na KAMOŠE (kamoš s velikýýým K!!!)a na jednu z 2 nej kamošek, tu, u které byla ta oslava :) ale pak kamoška skončila a ona a ta druhá kámoška, říkaly at tam su a tak..no a celý publikum začalo skandovat:
↓↓↓Click CČ↓↓↓

Nevzdávám... Sebe hledááám → Kdo ddeska vypadne?

18. april 2011 at 17:33 | XOXO |  Keci, keci
Čágec...tak sem se v pohodě vrátila ze školy, do dramatického kroužku jsem přijata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak něco přidám..
Dneska je superstar, tak kdo si myslíte, že vypadne? Jáfandím Celeste Rizvaně Buckingham, ale myslím, že vypadne :'(


Oh Happy day! → Zase ta ukrutná škola → I love you School♥♥

18. april 2011 at 7:29 | XOXO |  Keci, keci
Čágec!
Sem tu jen na skok..Zachvíli pádím do školy (ukrutnééé školy), kterou mám docela ráda :)
TRakže dneska se budu tpápit tímto:

↓↓↓ Click CČ↓↓↓

It doesn't matter if you love him, or capital H-I-M →Just put your paws up →'cause you were Born This Way, Baby !! Téma týdne.. No snad není pozně no :D

17. april 2011 at 17:34 | XOXO |  Keci, keci
Asi to s těma nadpisama udělám skoro vždycky...každej si myslí, že de o nějakou volovinu, a článej si něčte..Ale tak to později..Ted mě napdlo napsat článek na téma : Barvy !!!

Nevím jak začít takže Obrázkem !

Barvy obecně, je téma mě blízké, i když né zase BARVY..chodím do lidové školy umnění, absolvovala jsem 4 roky(a puuul)..Malujeme tam barvama, ale není to, co mi je nejbližší.Nejbližší mi je (chvíle napětíí..tramtadadadadadadadadááá)Tužka 4B.
ANO! Tužka 4B.A jak to?

↓↓↓Click CČ ↓↓↓

Cause there is no guarantee →That this life is easy (Yeah)→When my world is falling apart,→When there is no light to break up the dark→That's when I (I) look at you

17. april 2011 at 14:36 | XOXO |  Affs
Cause there is no guarantee →That this life is easy (Yeah)→When my world is falling apart,→When there is no light to break up the dark→That's when I (I) look at you

...Super nadpis :) (no fááák :p) Ne, napsala sem ho proto, že mě to tak napdlo.. Ale chci psát o něčem jiným :) Sice sem s Blogem začala (odznova)teprve včera, nabrala nějaké Affs, tak tu pro ně něco mám...
!!!POZOR!!
Vačí poviností je, dát si to na blog!!!
↓↓↓Click CČ↓↓↓

POTM Květen 2011

17. april 2011 at 11:53 | XOXO |  Photo Of The Month
Jsou to všechno fotky, co

Miley Cyrus nafotila pro Marie Claire

Jsou trošku malé, ale ty mega velké fotky, to by vypadalo divně :)
!!!Tak hlasujte!!!
Vítězná fotka (s nejvíce hlasy) Bude v menu celý měsíc Květen 2011

Miley Cyrus vs. Marie Claire Magazine Cover Girl Photoshoot March 2011
↓↓↓ Click CČ ↓↓↓

Wanna be Affs ?

17. april 2011 at 9:55 | XOXO |  Affs
Tak nabírám další affs protože jich zatim moc nemám ....ale POZOR! neberu každýho.Musí mě váš blog zaujmou a taky musí trochu vypadat =) tak pokud chete být affs, nejdřív si přečtěte moje pravidla a podmínky
PRAVIDLA:
1.Na můj blog budeš chodit 2x týdně!
2.Nebudeš psát komentáře typu: ,,obíhám"!
3.Budeš komentovat i starší články!
4.Zapojíš se minimálně do 2 soutěží za měsíc

PODMÍNKY:
1.Musíš mít blog nejdéle týden
2.Musí trochu vypadat
3.Pokud hodláš mít affs jenom na zvýšení návštěvnosti, tak se radši ani nezapisuj!!
To by bylo tak vše.Pokud ještě pořád, chceš být affs, napiš do komentářů:
1.Nick
2.Web (žádný klik na web!)
3.Co tě na mím blogu nejvíc zaujalo?
4.Proč chceš být affs?
5.Jak často budeš obíhat?
6.Souhlasíš s pravidly??
Budu se těším na nová affs ;)

Hot or not → 18.4 -25.4.2011

17. april 2011 at 9:32 | XOXO |  Hot or not
Tááákže..je tu první(tramtadadadadadááá) Hot or not! Hlasovat můžete v anketě a těď moje(mini) pravidla:
 • Hlasování trvá týden, s tím, že se hlasuje od pondělí do pondělí
 • Fotku najdeš v menu
 • vyhlášena jao Hot, nebo not bude celej další týden
 • tednhe týden není hot or not! pouze běží hlasování
 • To je vše...jestli nechápeš, napiš koment :)
Fotka:
↓↓↓ CČ ↓↓↓

New day.. :)

17. april 2011 at 9:13 | XOXO |  Keci, keci
Čááágec woe xD
Večer jsem tu ještě byla (chvíííli)A dodělala do menu About me.Zbytek, Jako jsou POTM, hot or not a tak dodělám snad dneska :)(snad, neznamená urrčitě) Jinak mě napadlo(nápady mívám často a dost blbý) že bych sem dala bleskovku, nebo udělala SON...(ještě nevím jakou son....kdyžtak napište komentář)Byla bych tu večer dýl, ale spala u mě kamošky, která si psala do pulnoci se svým kluikem milostný SMSKY (no ty moe prdelinko malinká , myluju tě..to tvrdý y tam fakt napsal)A koukaly jsmese(já už po7)na Karatekid a kamošku tak vzala ta scéna, kde se Dre (Jaden) dozví, že ten jeho učitel(jackie Chan) MĚL RODINU A JAK TAM BREČÍ....a kamoška taky brečela (nepochopitelnééé) a já s toho měla lochy...potom(muj nápad, chtěla sem ji rozbrečet) se jí pustila last song a to bulila jak Amina (neznám přirovnání k brečet jakoo)....Fakt je že Last song(kupodivu) vzal poprvé i mě... :) Potom jsme(proč to píšu...asi vás to nebaví číst) Zkoušely nějaký voloviny...já (dělám každej večer..pozor) sem dělala kliky (nakonec sem jich udělala250!!! novej rekord!)...kamoška sklapovačky...potom sme skoušely rozštěpy a tak...já sem musela zkoušet most ze stoje...povedlo,se ale taky sem si jednou(víckrát) dala do hedky...Pak přilítla moje mamka co tam děláme..(fakt nevim proč to píšu, není to zajímavý)..a nejlepší hláška: Toužím se podrbat nohama na hlavě..
↓↓↓CČ↓↓↓

The end of the day...

16. april 2011 at 15:04 | XOXO |  Keci, keci
Tak podle nadpisu(konec dne) jste si asi (asi)odvodily že dneska kočím..Mamka mě už vyhání od complu..možná se mi sem podaří ještě večer dostat(to by bylo báájo)Protože mě to blogování zase baví :) Jo a ještě k tomu nadpisu...Taky se vám vybyvilo..
The end of the day...
My friends around....
↓↓↓Click CČ ↓↓↓

Rozhodnuto!

16. april 2011 at 13:44 | XOXO |  Borec jménem Blog
No takže sem promazala rubrily a tak..(znáte to ne?)Abych tu mohla začít ''odznova''....Říkala jsem si, že nějaké přidám,(taky se tak stalo) a Přidala jsem ty, o kterých si myslím, že u nich budu psát nejvíc :)(nemyslím, myslet znamená hovno vědět :P)Přidala jsem teda tyto:

↓↓↓ Click CČ ↓↓↓

Kecy (nevím jaký i/y ) :D

16. april 2011 at 10:57 | XOXO |  Borec jménem Blog
cs..
Dlouho sem tu bebyla... napsala že se vrátím...a vrátila se? (až ted)ne..Ted teda ale jo! Ale potřebuju vaši pomoc(moc vás to asi nebaví číst)potřebuju sb...aby se o tomhle blogu rozneslo, že bubec existuje a tak :) Už sem zase vlezla na Alik.cz(Po dlouhé době)A snažím se s někým spřátelit...