Wellcome to my blog


Napište pls COMENTE THX
bow-pinkheart ~ Design By HostiLe Black Rose ~:piiinkie:~ Design by HostLe Black Rose~ bow-pinkheart

May 2011

I love Superstar!

29. may 2011 at 9:09 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Ahoj...Jestli ste četly předešlé články víte, že sem všera byla na aoutogramiádě :) ...Bylo to v Olympii v Brně :) Byla sem tak s kamošem a kamoškou, ale ta hodinu před začátkem po zvukovce šla do mekáče a protože tam bylo tolik lidí, tak už se k nám nevrátila :) .... Viděli sme všech 12, od všech mám podpis :)... Harich není v televizi hezkej, ale veskutečnosti..ANO! Šeps je taky krásnej :)... No Prostě všichni :)A Víte kdo tam Ještě byl? Noah Ellenwood! Jen tama procházel, ani nedával podpisy a ni nezpíval..ale to je fuk :( no nic tak zatím.. :) poápá :**

Rihanna - California King Bed

27. may 2011 at 15:17 | HostiLe Black Rose |  Na, nanana, nana, nááá
Tak ... tuto písničku právně poslouchám :) ... M ěse moc líbí, tak co vám?


Con té, partiro, poesi, che non ho may :'(

27. may 2011 at 15:10 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Ahoj lidí :) Dlouho sem se neozvala.. :( Měla sem svý duvody :( Předevčírem mi umřel křeček..Tak mám už jen 2 :/...Byla to Holka, Džungarák.. měli sme 2, byli dvojčata (nevím kolik měly ještě sourozenců).. A máme ještě Zlatýho, starouše jenoho :( Nikdy sem netušila, že ty dvě přežije :( ... Asi měla infarkt nebo tak, protože byla zudravá, běhala po kleciv kolečku...No a víte co je nejlepší? Tak jedna umřela a protože měly jednou krvavkou rvačku, sou každá v jiné kleci, tak ta druhá utekla....Strašně sem se bála... Večer du na hajzlík a kdo na mě kouká? No ta co utekla :) Dám ji do klece, zakolíčkuju aby neutekla...A co se stane? No nezdrhne vona znova? Samozdřejmě!.... Včera v 11 vnoci, lítám po bytě, s čelovkou vaterkou a sítí na rybky ( Když by byla na místě, kam nestrčím ruku)...Nenajdu ji...nic nikde neslyším.... No a ráno? Mamka volá: Už vím kde máš toho křečka! Ona byla za kuchynskou linkou v urovni sporáku, kde zapadli papíry na pečení a sušení hub a ještě si ho vokusuje ten papír :)) .... Byla sem ráda že sem ju našla :( .,... Ta mám sice jen 2 křečky, ale doufám a vím, že se ta co umřela asi netrápila nějakou nemocí jak to bívá...jinač by přeced nejezdila a nebyla tak ok.. ?! No nic, vím, že to je nezáživnej článek, ale tak co no?

No nechtěla bych :)

24. may 2011 at 16:23 | HostiLe Black Rose |  Ha, ha, ha :)
Cikán jde na ryby a vytáhne zlatou rybku, která mu slibuje tři přání, když ji pustí. Tak cikán povídá: "Já bych chtěl bejt bílej, mít křídla a taky, aby se na mě lepily ženský!"
Zlatá rybka podle slibu čaruje: "Čáry, máry, kuří nožka, ať je z tebe Always vložka!"

Sea, Water.. beach!

24. may 2011 at 15:59 | HostiLe Black Rose |  Sýýýr! Vyletí Ptááček.. Blik!Photo !
Tak moc práce sem si vyhledávámím obrázku nedala ale tak :) ...


Tumblr_llmpu9mhou1qet4kso1_500_large

Když tento obrázek vidíte, co se vám vybaví?

Mega POZNÁVAČKA, BLESKOVKA!

24. may 2011 at 15:43 | HostiLe Black Rose |  Competitions
Nadpis mluví za vše :) Nebojte, ceny nebudou jen diplomky ale třeba diplom a klikačka, nebo tak.. BeruVŠECHNY!

Just the way you are

 1. Kdo to zpívá?
 2. Líbí se ti jak autor zpívá?
 3. Víděla si klip?

Who ows my heard?

 1. Kdo zpívá toto?
 2. Máš ji ráda ?
 3. Co si o ní myslíš?
 4. Jakou písnišku máš nejradši?

Grenade

 1. Kterej z předešlých autorů ji zpívá?
 2. o čem je?
 3. Videl si klip?
 4. Co si o měn myslíš? (Klip)
 5. Která je lepší? Ta 1, nebo tatok?
Tumblr_lj5j3ngszg1qbruq1o1_500_large
 1. Vypiš všechny 3 osobnosti, co jsou na obrázku..
 2. Koho máš nejraději?
 3. Kdo je nejstarší? (Minuty nepočítám :)
 4. Hrály spolu někde?
 5. Kde?
 6. Viděl si ho? (Film, seriál...) ( Pokud niikde spolu nehráli vynech)
 7. Krásná fotka, že?Když by si najednou byla v té fotce, kým by si chtěla být?
NÁPOVĚDA: Na fotce je někdo, a dvojčata, které znáš z disney.. S jedním z nich tu byl i design a určitě najdeč jejich jména v menu :)
No to je vše.. :) Bolelo to? Tak si napiš, koho na diplom :) Dostaneš i klikačku a tak, ale to nech na mě :) ( Když dělkám klikačky a tak, nedávám tam lidi, nemusím se strefit do vkusu :))

Bruno Mars - The Lazy Song

24. may 2011 at 15:23 | HostiLe Black Rose |  Sýýýr! Vyletí Ptááček.. Blik!Photo !
No task jak už sem psala, tuto písničku mám moc ráda :)Opičkýýý. :) na vejletě sme to poslopuchaLI A včichni vždychlý : Opičkýýý !!!

.........Ne všechno se nějak jmenuje.. ?!:....

24. may 2011 at 15:21 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Achjo! Měla sem super článek, ale sekl se net a smazal sem.. No nic no.. Tak ... Všera sem nic už nepřidla, byla sem na FB a potom u kámošky... Koukala se na Superstar a v Sobotu možná pujdu na Autogramiádu (Brno) ....Přidám dneska ještě Videjko se songem, Obrázek, Bleskovku nebo poznávačku, Už nevím :) Za chvíli jdu do výtvarky, tak se moc těším :) Celej výlet sme jenomu klukovy col tam snáma chodí scháněly petku s Rachunkem! Ale nesehnaly no :(


It's my problem!

23. may 2011 at 15:31 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Čauvéc xD Já vím, moc nechodím, ale měla sem pár hádek s mamkou a ta mě na pc nepustila :) AFFS SE TEDY OMLOUVÁM!! Nevím, jestli sem dneska ještě něco přidám, Jen vím, že si musím udělat manikůru ! A stáhnout hudbu :) Třeba Bruno Mars - The lazy Song xD Opičkýýý :*


Tumblr_ljr6v1mhzg1qaqkllo1_500_large

No a v sobotu sem byla na Pirátech.. ) Viděla jsem lepší filmy\ no :) Ale ušlo to :) Hláška že si Jack spletl klášter s bordelem.. xD No nic, zatím pá... Jak sem psala..nevím jestli něco přidám :)

I am here ! For you :*

21. may 2011 at 10:18 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
1152131-7-1305928286717_large
Ahoj :* S radostí.. oznamuji, že jsem zase tady... výlet jsem si moc užila, hlavně bitku vodníma balónkama, schovku v lese, nebo Kanadu :D Každej den sem si telefonovala s kamošem, a protože mám večer velkou odvahu, se na něco ptáněco dělat apod.. Tak nače debata skončila u spodního prádla :) .... Největší sranda byla při schovce :) A nejlepší hláška taky : (Jména jsou pozměněnna)

Petr: Á .. Vidím Martina..
Petr: Deset, dvacet Martin za tím tenkým stromem :)
.............................................
Vysvětlení.. Tek kluk (Martin) Váží snad 100 kilo :)

Dobrá byla ale i Vodní bitka míčkama s vodou, kdy se do učitelky krásně strefil jeden kluk.. :) ... Nebo si učitelka chtěla pujčit moje Brava, jenže já si neuvědomila, co tam je ?! (Řekněme.. Mužské pohlavní orgány :D) Ale problém z toho naštěstí nebyl... A ta Kanada.. xO Kamošce co s nama byla v Bungalowu v druhé místnosti sme na polštář nalepili Always vložku, obmotali ji hajzlpapírem... Té druhé pastu na zuby.. a pastu i na kliku...toho si ale všimly až dopoledne :) A cestou z5 náš třídní rodokmen :* A intimní chvilky mezi jednou holkou a jedním klukem :) ( Intimní chvilky - Seděj naproti sobě)

Miley :*

19. may 2011 at 14:00 | HostiLe Black Rose |  Sýýýr! Vyletí Ptááček.. Blik!Photo !
Tohle je krásná fotka Miley, ne moc známá.. noo... kdo ví co je? Já nevím ...Třeba až se vrátím :)
Tumblr_lkhmi29vmd1qhuiapo1_500_large

Miley Cyrus - Robot

19. may 2011 at 12:55 | HostiLe Black Rose |  Na, nanana, nana, nááá
Než sem odjela, po delší době sem ji zase slyšela:)


Beautiful Rose :)

18. may 2011 at 13:58 | HostiLe Black Rose |  Sýýýr! Vyletí Ptááček.. Blik!Photo !
Mě se děsně líbí, doufám, že i vám :) Taky ladí k designu :)
Tumblr_ll8tpaiodo1qgv45yo1_500_large

Rytmus ft. Mad Skill - Technotronic Flow

18. may 2011 at 12:50 | HostiLe Black Rose |  Na, nanana, nana, nááá
Táák..Jak sem slíbila, DÁm sem i hudbu :)Tuhle písničku momentálně poslouchám dost.. Ale Rytmusa nemusímm .. Prostě dežo no :o


Vím že články nejsou o ničem, až příjedu, napravím to :*

Newím :o

18. may 2011 at 12:05 | HostiLe Black Rose |  Ha, ha, ha :)
No...Nevím co sem dát...Zkusím Nějaký hlášky, co sem objevila na netiuu...nemám ani čas je všechny číst, tak až zistíte, že to není vtipny... Tak já nic, já Anděl .. :*
↓↓↓ Click CČ ↓↓↓

Homestick :( ? No!!!

17. may 2011 at 19:46 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci

!!!PŘEDNASTAVENO!!!

Tááák...teď asi sedím buď ve vlaku, nebo někde člapu :o Ale doufám, že si to užívám :) Nahoře je animačka, co sem vyhrála za jakousi bleskajdu nebo tak :* Nebojte, toto byly jen pokyny...Přidávám hudbu, obrázky, vtipy :)

I'm sorry!

17. may 2011 at 19:30 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Omlouvám se, že jsem tu včera už nic nepřidala :( nebyla nálada a tém..Chci oznámit že tu

OD ZÍTŘKA DO PÁTKU NEBUDU!!!

Jedu na školní výlet, kam se mimořádne těším :) Blog bude tedy ''pozastaven'' ale asi články přednastavím! Bude tu max 2 články na den, s tím, že prosím SB aby mě omluvily s obíhání! Vyskytla se tu situace, když sem byla v paříži, že články byli přenastavené, nadpis blogu všechno...všeude bylo že tu nejsem a obdržela sem dotaz: Jakto že neobíháš? Tak Tyto dotazy už mi prosím nepište, ano? Vím, že to není zajímavej článek, ale přidám, co dnes ve škole :)

Ta dívka byla anděl, který uhořel, zbyl jenom stín, tak kdo jí odpustí? Že neuměla žít xD

16. may 2011 at 15:33 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Ahooj xD.. Más se super :) Láska je prožitek, láska je slast, chlapy sou dobytek, ať žije chlast! No tak zase klíd :) Ráno sem Nkaj nestíhala, tak sem niuc nepřidala :( Ve škole sme se na PC nedostali :) Ale by sranda xD Hlášky jako: No já že smrdím jo? No to ty by si mohl učit malý tchoře smrdět! Prosimtě ... (jméno jedné učitelky, takové staré) Je tak stará, že pamatuje, když bylo Mrtvý moře ještě nemocný ! xD Miluju :* Chci jen oznámit, že tu nebudu, ve Středu, Čtvrtek a Pátek :* Jedeme na školní výlet.. Já naši třídui nemusím, ale moc se tam těším :) Budeme vnoci klepat na učitele a a budeme zlobit :) Nějakmi na PC bbnou obrázky :( nechcou se mi prostě načíst :o Teď poslouchám písničku Malá Prodavačka Zápalek, a už mě nebaví, tak ji asi přepnu.. No to by zase stačilo :) ... Určitě ještě něco přidám , mamka de na Třídná schuzky a pak ještě někam...tak budu na pc :)

It was time to write an article about hockey.....Little Compretition :)

15. may 2011 at 18:52 | HostiLe Black Rose |  Competitions
Mmegbq_large
Tak..Nevím co psát, já sem viděla zápasy jen 2! A to Česko - Švédsko? (doufám že to bylo Švédsko) Který skončil špatně :(
A potom Česko - Rusko, který skončil Bronzem Pro nás :) Ale rozkodla sem se sem dát takou malou Bleskovku :) Tak vyplňujte :)

A co říkáte vy? Ste s výkonem našich hokejistů spokojení?
Komu fandíte? Švédsko - Findsko.?
Byl/a si nějakém zápase?
Díval/a ses minulej rok?
Slavíš , že máme aspoň BRONZ?
Koho na diplomek?

---------------------------------------

Beru První 3 :)

Do You want to evaluate a blog?

15. may 2011 at 17:21 | HostiLe Black Rose |  Hodnocení blogů
Tumblr_ll7d8glhsi1qb3vxao1_500_large
Tak sem se rozhodla, že budu hodotit blogy...Jeden z vás bude potom pokus, na kom ukážu jak.. Ten co se přihlásí jako první xD Musíte Ale vyplnit toto:

Nick:
Blog:
Od kdy ho máš :
Budu se těšit na všechny přihlášené xD

Kristina - Life Is A Game (official IHF 2011 Slovakia)

15. may 2011 at 15:57 | HostiLe Black Rose |  Na, nanana, nana, nááá
No a zase sem dávám něco, co chci já no... Je to písnička, Oficiální hymna letočního Mistrovství světa v hokeji ! To je na Tom to nej..I u forbalu, byla Shakira - Waka Waka, Tak ted je tu Kristína - Life is a Game, ale i klip, příde mi to jako kopie Shakiry.. No posudtě sami :)


No tak prosím napište komentář, co si o tom myslíte.. :) Kdo je lepší?
Kristína - Life is a Game vs. Shakira - Waka Waka

Napiš do komentu kdo je lepší :)

Hodnocení

15. may 2011 at 14:00 | HostiLe Black Rose |  Borec jménem Blog
Tak sem slíbila, že něco přidám, a dám sem hodnocení, od Wendiseek
PS : Nový způsob hodnocení blogů (rychlejší) :)

První dojem : 10/10*
Krásný blog na první dojem :)
Záhlaví : 10/10*
Nádhené ♥
Články : 10/10*
Skvělé, od všeho něco
Návštěvnost : 10/10*
Moc pěkná, o takové bych já mohla jen snít :D
Téma blogu : 10/10*
Dobré zaměření, blog je uspořádaný :)
=====
Známka - 1*
50/50* :) - *DOPORUČENÝ BLOG*

Noah Scott Ellenwood - Just The Way You Are (Bruno Mars)

15. may 2011 at 12:52 | HostiLe Black Rose |  Na, nanana, nana, nááá
No.. Písniček na přání došlo dost,
a Přidám jednu,
co se mi líbí
asi nejvíc odpoledne :)
Ale teď jednu,
kterou o5 miluju ♥ já :*


Je od Noaha Ellewooda, zpíval ji v 2.semifinále. Tak pište, jak se vám líbí, a co si o Noahovy myslíte :*

Thny so much! You are best! 4000+ people!

15. may 2011 at 12:30 | HostiLe Black Rose |  Borec jménem Blog
Lidi! Ani nevíte, jakou ste mi udělali radost:) Návštěvnost tohoto blogu je nyní přes 4013 lidí ! Přes 4000 ?! To je super! Sem zvědavá, kdy dáme 5000 ..! TO TU BUDE VELIKÁ PÁRTY! O ceny...Když počítám s 40 lidmi za den, je to za měsíc :) Tak co, těšíte, se? Tak jestli jo, pomozte mi, né? Když se sem vrátíte každej den, bude tu hned o pár návštěv víc :) Moc se těším :) ..Měla bych pomalu vymíštet soutěže ? xD Já su cákloň.. no nic ... zatím pápá..Určitě dneska ještě přidám písničku, text té minulé...No nic, tak zatíím ahoj a díky :*

Beautiful Flower

15. may 2011 at 10:07 | HostiLe Black Rose |  Sýýýr! Vyletí Ptááček.. Blik!Photo !
Tak .. Další, ale už poslední rubrika, kde není ani písnemo..Ale teď už je :) Nevím, čím sem měla začít, a tento obrázek ladí k designu.. :)

Tumblr_lg5rjz4biy1qbuhado1_500_large

Copy only with source

Od kdy se pes věší na záclony?

15. may 2011 at 9:15 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Ahoj lidi! Včera ste mi svou návštěvností udělali radost :* A aji komentama ... Změněný design se podle všeho líbí .) .. To sem ráda .. Dalo mi práci předělat Menu a Články rubriky a tak..Ale výsledek, je krásnej :* No ale j nadpisu.. Si zase říkač.. Týholce jebe ? (Rytmuus!!) Nn..Nejebe.. Spala u mě kamoška, večer sme se koukali na Válka nevěst, v hlasní holi Kate Hudson a Ann Heathway ...Já už sem to viděla, tak nic novýho... Ale vcelku hezkej film, až budete mít čas tak si ho pustte :) Noa ani žídná echt sranda nebyla :( Ale teď ráno: ...Vysaj.. (...moje jméno) OK vysála sem, převlíkla postele..Kyž vysávám, tak ke mě do obyváku vlítne náš mírně retardovaný papoušek (Agapornis) a lítá okolo celýho pokoje..No a už nemohl tak přistál na zemi..Pes (Jorkšír) se za ním rozběhl.. Papušek vzlítnul na piáno a pes štěkat, že si s ním chce hrát... máme vedle piána bambus, tak ten celej potrhal a vokousal, a kolmo na piáno je okno s tenkýma záckonama až k zemi! Nezavěsil se náž pes na ně jako kočka? No ano :) Visel tam asi 10 cm nad zemí, a nevěděl jak dolu.. :)

Time to say goodbye..:(

14. may 2011 at 19:33 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Víte co teď bylo v Krimi zprávách? Ten požár v baráku naproti nám! A proč přijela odchytovka? Tech chlap, komu dům patří, tam uhořel.:( ..já sem ho sice neznala, ale byl to opravář bot :) Měl černýho krásnýho psa a kočku...do odpoledne tu bylo asi 7 Cajtských aut..... A nám to bylo divný, co tu dělaj? BYDLÍme na rušné ulici, kde se musela odklonit doprava ...ale toli cajtů..? Divný ... Ted už to vímě ... :) Možná to bude i ta nevě..nevím, jen vím, že okolo našeho dobu byli okupanti a všichni na ten požár koukali jak na kino :o

Justin Bieber - Never Say Never ft. Jaden Smith

14. may 2011 at 18:09 | HostiLe Black Rose |  Na, nanana, nana, nááá
Tak sem se naučila dávat na blog videa :) a Tuto písničku miluju ♥ ♫♪♫♪♫ Proto bych tuto rubriku chtěla začít právě jí xD
Do této Rubriky bud přidávat písničky, které se líbí mě, a každej den co tu budu, jednu, co chcete vy .. Takže pište do comentářu, kterou dneska :) ?
Změna je pivo xD

14. may 2011 at 17:54 | HostiLe Black Rose |  Borec jménem Blog
Tak a design je hotový.. xD Přidělané rubriky, roztřízené Affs ... Prostě krása♥ Miluju tento design..vážně :) A jak sem říkala...bude s Danbo .. Ale jsou tam růžný květy a ptáček a včelka :) Tak pište, jak se vám líbí :) A také sem se rozhodla, dát sem jak vypadá :*


You are amazing ..

14. may 2011 at 16:52 | HostiLe Black Rose |  Borec jménem Blog
Toto je zkušební článek, abych mohla udělat rubriky! Design už mám skoro hotový, jediné, co prozradím je to, že tak de Danboo, a kytky :) Teď du dělat menu, přidala sem další rubriky.. Tady je ochutnávka z nich :

Kecy, keci....
očem? A co v ní je?
Předala sem tam všechny články, kde píšu svoje názorya to , co sem zažila..:)

Competitions
očem? A co v ní je?
Dala sem tav všechno, týkající se soutěží

Borec jménem blog
očem? A co tam je?
Tak sou všechny věcy blogu se týkající, jako třeba designy a tak :)

Myslím, že je na co se těšit... budou i nová témata, obrázky a podobně :)


Just The way you aree :: I love Noah ♥

14. may 2011 at 14:58 | HostiLe Black Rose |  Borec jménem Blog
No lidi! Takže... Včera sem si nad Postel Nalepila 2 Nové plakáty! Noaha Scotta Ellenwooda a TSLOD ! Už tam má Michala Šepse.. Ale teď to důležité! Chytnul mě nějakej rapl...Takže, předělám rubrilky, design ... prostě všechno :)Ale potřebuju radu...Design...Světlej, nebo tmavej?


I see you .. ♥

14. may 2011 at 13:45 | HostiLe Black Rose |  Competitions
No tak sem udělala Diplomky i za dnešní Bleskowku... Doufám, že se budou líbit .)
Takže 1. Pro -Christine_Daae-
Je to on? Já ho vůbec neznám, a z Fantoma Opery sem žádný použitelný obrázek nenašla :(
↓↓↓Zbytek↓↓↓

Baby, I Was born this way!

14. may 2011 at 11:38 | HostiLe Black Rose |  Competitions
Aaaa... Zmohla mě nuda.. tak sem udělala Diplomky za Poznávačku.. A myslím, že se mi moooc povedli :) Neptala sem se na téma, co tam chcete, ale tak toto je takové universalní, ne? Lepší než tam v malování naflákat nějakou celebritu, a vy ji pak nebudete mít rádi :) Jinak to, že sou obrázky překryté, je udělané v PhotoFiltre Studio, ale zbytek jako uprava barev,ty proužky a text je picnik.com.. :)

↓↓↓ Click CČ ↓↓↓


Do you ever feel, like a plastic bag?

14. may 2011 at 9:12 | HostiLe Black Rose |  Competitions
Ahoj! Byla sem požádána, že bych mohla dát na blog bleskovku, a ráda to teda udělám :) Jinak se mám super ale zrovna sem na Alik.cz a mamka mě volá : pod sem! A co nevidíme z okna? barák co je ob barák naproti hoří! Prvně dým, ale pak asi 10.m plameny! No potom přijela pojištovna, odchytová služba, policie a tak ..nejely šaliny a celá ulice se koukala jako na tragedickej film :) ale už to je ok ... Tak tady je ta bleskovka..
 1. Ahoj xD
 2. Jak se máš?
 3. Tvoje nej písnička je jaká?
 4. A film?
 5. A zpěvák/čka?
 6. Co si snídala?
 7. A co právě děláš?
 8. Baví tě tahgle bleskowka?
 9. Z které písničky je Titulek článku?
 10. No a koho na diplomek?
 11. Tak se měj hezky a zase se stav :*
------------------------------------------------------

Beru 5 prvních :)

Hey! Hey! Life is a Game !

13. may 2011 at 19:27 | HostiLe Black Rose |  Ha, ha, ha :)
No a proto že tu je zase vcelku normálka návštěvnost, dám sem další článek :D Tentokrát je to test který má jen 2.Otázky a zvládne jej i blonska xD
JSI hezký / á?
Ano - 1 bod
Ne - 0 Bodu
2. JSI Chytrý / á?
Ano - 2 body
Ne - 0 Bodu
↓A vyhodnocení je dole ↓

Start! 3 round SONB !

13. may 2011 at 16:04 | HostiLe Black Rose |  Competitions
Ahoj.. Chci se strašně omluvit, že to trvalo takto dlouho...Jestlin ěkdo změnil design, tak tu nový obrázek nebude .. trvalo by to hrozně dlouho to zase včechno načíst a tak :) Prosím díky za pochopení :) aji data, jak dlouho máte blog sou blbá ... já to přece nebudu každej den předělávat :o ?! Nejlépe udělalai ti, co napsaly od kdy ho mají :) tak ty co to neudělali, o to prosím ted .. :)
Tentokrát, v tomto kole soutěž opustili tito soutěžící :
Ladymarsi
Product-design
Jadusch
diplomky dostanou všichni, každej svlášť svuj .. proto je prosím, aby napsaly s čím, prototože kdo nenapíše, sry ale nic nedostane !
A Zustali teda tito! Je to finálová 6.. Takže za týden .20.5.2011 už budeme znát vítěze!

!Ale pozor!

Nepujde v finále jen tak o nějakou SONB! Budete plnit ukoly... Posuzovat se bude i podle hlasu, ale i podle toho, jak si splnil ... nejde jen o to, aby sis shánělas hlásky! de i o to, aby si měl dobrej blog! a pro to musíš udělat toto:

 • Ukol 1- Za ten týden, přidáš 15 článků, na libovolné téma!
 • Ukol 2-Návštěvnost budeš mít jeden den z tech 7 +30 lidí! (pokud nemáš toplist, ukáže ti to blog, a ty mi to jen zkopíruješ a dáš si to na blog, jako nový článek (vidíš, už jen 14 :)) kdo neví jak zkopírovat stránku, klik na prt scrn je to vedle F12... pak to vložíš třeba do malování ořízneš abych viděla to Váš blog navštívilo...lidí a tu kolonku Správa blogu a pod tím adresa blogu! kdo neví tak at napíše koment!
 • Ukol 3-Budeš mít 5 hlasů od svých sb! a ty napíšou komentář, že pro tebe hlásnuly!
to je všechno! Až dokončíš jednotlivé ukoly, napiš mi na blog ... třeba : dokončen ukol 1 , koukni se na blog ... chápete?

2. Aki Mitsuko → Blog
Blog má o: o nejlepším anime/manze pod sluncem ^^ - Naruto a Naruto Shippuuden
Má ho: od Července 2010

Send it on→On and on→Just one hand can heal another→Be a part→Reach a heart→Just one spark starts a fire→With one little action→The chain reaction will never stop→Make it strong→Shine a light and send it on

12. may 2011 at 20:30 | HostiLe Black Rose |  Borec jménem Blog
Tak...udělali ste mě radost s tou návštěvností, tak sem udělala noved design .. tentokrát :
S kým? Jaden smith
Kde: jen to základná překrití 2 obrázku v PF a jinak v picnik.com jako uprava barev to světlo text ty pruhy..
Doba výroby: sotvy 20 nimut !

Omlouvím se, nejsou popisky do mewnu, udělám nová písmo... kdyby třeba chtěl někdo použít ty, co tu mám , napište :) ráda vám je '' predám'' :D

I love Noah

12. may 2011 at 19:44 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Lidi! Mám vás moc ráda :) Chdíte sem a muj článek Hostile Black Rose promlouvá.... měl učel...před chvílí sem byla u kamošky a víte co sme dělaly? No ..Házely Smíchanou Mouku, rýži a gril koření z balkonu na lidi, potom ji ale začal bolet konečník :) ...já na celou ulici hulákala že má roupy a tasemnici v řiti ......a pak sme si udělaly instatní nudle osmažený s vajíčkem zelím a cherry rajčatama :) pak sme sežraly rebarboru :)a pořád mi není blbě :) No a potom sme se koukaly Trailery ...ukázky-..... z filmu Water for Elephants .....Voda pro slony...s Robertem Pattinsonem a Reese Whiterspoon v hl.roli...v kinech myslím ode dneška....a pak mi hodila mouku do vlasu a já jí to oplásela...to víte...znáte..., ne? no tak zatím papa... Jo zdroj obrázku nevím ,ale je překrásnej :)

Titulek článku nesmí být pázdný.

12. may 2011 at 16:10 | HostiLe Black Rose |  Ha, ha, ha :)
Taka je tu přez 20 lidí, tak další, vtipnej článek :)
Tentohrát to je vtip :)


Chlapek ci chce udělat řidičák a
Uředník: datum narození
Pán: 25.6.185
Uředník: A jak se jmenujete?
Pán: František Kot. Pro ty co koktají, sem jen Franta
Kdo nepochopil: kdo koktá vysloví: Ko - Kot !!!

Mojej mamke dobre jebe ..:)

12. may 2011 at 15:10 | HostiLe Black Rose |  Ha, ha, ha :)
Kdybyste znali ženu, která je těhotná, která má už 8 dětí, z kterých 3 jsou hluché, 2 slepé, jedno mentálně retardované, a ona sama má syfilis, doporučili byste jí potrat?
-------------------------------------------------------------------
Pokud ano, tak by jste zabili Beethovena.

HostiLe Black Rose promlouvá ....

12. may 2011 at 15:04 | HostiLe Black Rose |  Borec jménem Blog
Divný ..... Žádnej nadpis přes 3 řádky se slovy nějaké písničky, která se k článku hodí, nebo ji mám právě ráda? Je to proto, že sem narovinu rozhodla promluvit o svých citech .. To by se hodila písnička Miley Cyrus - Who owns my heard ..?! Ale ne.. žádná hudba a tak :) ... A ted

Co mi blog dal a co mi vzal

Dal mi :
 • Možnost se někam vracet ..
 • Tu radost z toho: to všechno vážně já?
 • Tady můžu psát vše co chci, moje zážitky, nápady...
 • Skritou identitu... Mužu si tu psát, i když nevíte od kud sem, jak se jmenuju a tak..
 • Tu možnost, pomlouvat tu a nadávat..možná sem to ještě neudělala ale
 • Tu možnost, říkat tu svuj názor, a nikdo se na mě nedíví skrz prsty, protože ani neví, kdo vlastně sem :)
Vzal mi:
 • Čas ... sice byl strávenej hezky...alew
 • Facebook ...díky blogu tam skoro nejsem..
 • Bezstarostný život...
Záver: Jak vidíte více mi dal, než vzal...ale i přesto..něco vzal...


Problém č.1

Návštěvnost a komentáře


Když už tu jste, že ste sem zavítaly....Proč nenapíšete komentář, jak se vám blog líbí? ... Já když du kamkoliv na blog... (ty co njak, vypadají a sou tam nové články staré max 2 týdny..) tak určitě napíšu aspoň pěknej dess a tak :o . .. Vy ně že? VBíte jak by mě blbej koment jako jéé..máš to tu dobrý nebo...mohla by si ... potěšil? Snesu totiž i kritiku! Prosatě napište, když tu ste, co si o blogu myslíte :) Vím,že ne všm se trfím Miley Cyrus do vkusu, nebo i třeba Mým zápisníkem a tak ale napište mi to! No to by v nadávání stačilo..Protože je návštěvnost nízká, rozhodla sem se pro toto :

Za každých 10 lidí, napíšu jeden článek! Takže za den třeba 5, když vás příde 50 ... :) Nebo ani jeden...Prostě to je na vás :) Platí ale pouze na zábavné články! takže deník, co sem píšu, si sem budu psát!


A k čemu tento článek byl? Kničemu :D možná pro jednu hodnou duši..A abych se nenudila no :) a napsala co so o tomto blogu opravdu myslím :)

Vidíš tenisky Louis Vuitton diamantové Breitlingy to je on→doneste mi migre migre mikrofón nech vas zabijem svojím prednesom→technotronic flow ja som buducnosť ty ideš s ňou→poletíš so mnou prave prechádzam do tvojich snov

11. may 2011 at 19:13 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Tohle (nadpis) je uryvek nové písničky rytmuse, Technotronic Flow co zpívá s Mad skill. Je super..No dneska sme byly místo vaření venku, opalovala po hodině intezivního slunění a odhánění mravenců mě učitelka poslala za ní do stínu :( Včera sem spala u kamošky ..večer mívám divný nápady..zavolala sem kámošovy, jestli by se mnou chodil.. (čistě teoreticky) No tak ted o tom ví celá škola no.. :) to se zachvíli zpraví :) Dneska sem ale měla nej hlášku : De okolo mě jedna holka ce nemám ráda a udělá tako vej ten zvuk leknutí ..
↓↓↓ Click CČ↓↓↓

I could be brown →I could be blue →I could be violet sky→I could be hurtful→I could be purple→I could be anything you like

10. may 2011 at 16:18 | HostiLe Black Rose |  Competitions
Lidí! Za chvílku padím do výtvarky! Ale předtím sem dám teda poznávačku, no :)
↓↓↓Click CČ ↓↓↓

Hey! Over there! PLease forgive me!

9. may 2011 at 16:05 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Čavéééc :) Jak se máte? jÁ TEDEDA super :) 8. Třídu matematiské nezruší! takže se tam mužu dostat! bezvé! No to je dobrého vše...Teda...Už sem zdravá, ale jím čokoládu, a nechutnámi...jedla sem vajíčka, nechutnali mi...Jedla sem bram kaši a rybu, nechutnala mi! Lidi mě nic nechutná! Vubec! ... Jestli ste si všimly..předělala sem včera menu..i sb rozdělila na ty co fungují, co jsou pozastavené a ty, co nevím jestli sb sme tak sem jim napsala a jestli neodepíšou do týdne a pul, vymažu je! Jinak ještě to sem napíšu ... ve stedu odjíždím na výlet ze třídou :) nO ŽE BYCH SE TĚŠILA TO NE..ALE TAK..MUSÍM VYDRŽET :) Ted poslouchám Jessie J - Price tag .. :)A zítra vychází popcorn :))) !!!! Nevím co psát...KATASTROFA! dostala sem 3 z ajiny :O ... ale co no ...tohle vízo se nikam psát nebude! To mi připomíná domácák :)a učit se...to asi nehrozí :) ale budu muset no..vudec nevím co tu píšu, tak se nedivte
A dneska je superstar.....Kdo myslíte že vypadne? Já fandím ted Šepsovy.... A ten nevypadne(doufám no) Myslím, že vypadne Ševčík a ...Kurc ale nevím no :) Pište kdo si myslíte že vypadne a komu fandíte :)Last epizode of Suite life on deck... I Really miss you, suite life! You ate the best disney actor, Cole and Dylan! (Only Miley is best too)

8. may 2011 at 11:04 | HostiLe Black Rose |  Cole Sprouse
Lidi..Nééé! Jak mohly? to není možný!?


Práve sem viděla poslední díl sladkýho života na lodi :(( To je tal smutný :( Jak to mohlo skončit?Jak dostal Zack kopačky od Mayi , Jak Codyho nepřiali.. (bylo tam potom ještě něco jako ..byla to tvoje přihláška.. tak nevím, jestli si to s ním někdo neprohodil) a Bailey jo :( ......A jak Moseby požádal tzu učitelku o ruku.. :) prostě nejhezčí :)A jak se loučí i London..Jen mi něco nedocvakává.. :

 • Jak mohla London studovat s nimi, když v prvních dílech TSLOZ&C jí bylo nejníň 15 ? Když asi v 2.sérii slavila 16? Když Codymu a Zackovy bylo 16 v polovině 2 série TSLOD? To je rozdíl asi 5 let!?
 • Proč se v žádném, doposud česky nadabovaném díle, nikdy neslavili jejich narozeniny? (Zacka a Codyho) Jestli ano a uniklo ni to, napište mi v kterým díle, ju?
 • Proč u Crossovedu s Kouzelníky a Hannah Montana byly už odvysílané i Kouzelnísi, i Hannah Montana a TSLOD ještě ně? Proč teda kupují nové seriály, když nedokoupily ty součastné?Vžyt ani neodvysílali 3 sérku TSLOZ&C..!?
↓↓↓Čti prosím CČ ↓↓↓

Co ti jebe,co ti jebe Na gebulu ci to jebe Co ti jebe,co ti jebe Na gebulu ci to jebe ... Se na to v**eru ne?

5. may 2011 at 14:11 | HostiLe Black Rose |  Borec jménem Blog

Co je woe? Lidi? sem nikdo nechodí? nekomentujete? nevracíte se?

°__°

Dobrý no...Jestli to tak bude pokračovat...Skončím! Ještě sem dneska dostala z fyziky za 2! Sem prohodila 8000 za 800 a počítala s tema 800 .. no a vyčlo mi to o jednu nulu blbě...Zkoušela sem na učitele moe pohledy alá Já su Anděl..ale ne :(učitel jezdil s mou mamkou na tábor, tak se znají :) Skoro každej čtvrte s ním chodím do školy xD ..Jinak v SONP s písní selena gomez - who says vedu stejně jako v SONB ! díky moc všem:) Další kolo SONB asi začne zítra :) Ale možná až třeba za týden....nevím..ale něco vím..asu udělám nějakou poznávačku nebo tak....Bleskovku a tak..no tak čau a doufám, že se návštěvnost zlepčí :*

F*ck you ever! F*ck F*ck you!!!

4. may 2011 at 14:34 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci

Ahoj lidičky..|?

Včera sem přidala sice jen jeden článek, ale ani jeden coment? no to mě mrzí :(( Ale tak nic no :(

Dneska ve šekole docela normalka!Teda až na :
Je hodina češtiny, já jako vždy otravuju učitele svýma připomínkama o jerho ůčesu, oblečení, a všem co dělá a ještě mu vrazím do ruky svuj památník!Ale potom se nějak dostane na trest pro lidi, co mluvily (Kluk, co seděl vedle mě a jedna debilní holka, kterou nesnáším) a to řecnické cvičení! Tak sem se přihlásila a ptala, se, co mám udělat pro to abych ho měla taky..A učitel na to ... (moje jméno) o tvé rétorice (myslím že sem vám sem o ní psala, jestli ne a chcete, napište coment) se baví celá škola..To mě dostalo.. :o Dozvěděla sem se, že sem porušila pravidlo a mluvila na nepovolené téma a i tak, proč mě nezastavily a neřekly mi to? (jo už vím, psala sem o ní :))) to jak mě vyhecovaly at tam du mluvit...když chceš vědět tak si to přečti, je to tak 2 tejdny starej článek) Učitel za mě prej dostal sprda :(((( To mě mrzelo a dost...dostal ode mě asponb přívěšek eiffelovky :) A ještě neco..Dneska nemůžu s hláčky: (jména tech kamarádu jsem si vymyslela)

Petr: Tvůj táta? Kde je?
Já: Nevím
Petra: Ty nevíš kde máš tátu?
Já: No nekde v .. (jméno města) ... zbytek ne..
Marek: A kdo je tvůj táta?
↓↓↓ Click CČ ↓↓↓

I ♥ Paris

3. may 2011 at 14:39 | HostiLe Black Rose |  Keci, keci
Yeah! lLidi sem z5! Bylo to tam super! Paříž je krásná, samý kostely a tak, co mě nezajímá, ale našly se 4 věci, který mě zajímaly na 100% a to:

 • Eiffellovka - kdo neviděl, neuvěří, co je to za gigant! Vážně! A působí děsně novodobě!
 • Mona Lisa - Gioconda, má tam být kopie, ale proš je za sklem 10 cm tlustým a ještě k ní můžeš jen na vzdátenost 3 m?
 • Jak zneškondnit průvodkini - děsivá baba! ke každýmu se chovala jako k dítěti, stěšžovala si že má umnělý klub a přesto valila snad 100 km za hodinu! Tak s ní pak nikdo nechodil
 • Kluk, co seděl 2 sedaldla předemnou - snad nemusím rozebírat, ne? To špatný bylo, že mu je skoro 18 a bydlí v rakousku! :(
Jinak super super super!chtěly sme jet s tím klukem, mojí mámopu a jeho mámou metrem na eiffelovku, tak on nás vedl, nasedlys sme do prvního metra, kde spal houmles, tam sme byly jen 1 zastávku, potom sme naseddly do 2, a to se po zastávce zastavilo, něco to mluvilo, zhasko, my 3 ženský sme se rozběhly, vrazily do sebe u schodu (bylo to 2 patrový metro) potom sle hledaly jiný metro, šly se jezdícíma schodama smer dolu, ale jeho máma zařvala: no tam nejdem fuj! tak sme se po tech schodech co jedou dolu rozběhly nahoru...no bylo toho spousta, ale moc sem se sem těšila... Tak zatím pápá, sb objehnu zachvíli...Jinak mám i blbou..na gympl sem se nedostala, a moji nej kamoši jo :(((((